Ziemas sporta diena Strenčos

Atpakaļ

2.februārī Strenču novada vidusskolas sporta laukumā un tā apkārtnē tika aizvadīta „Ziemas sporta diena 2019.” Pasākums norisinājās otro gadu pēc kārtas. Pasākuma programmā bija hokejs, kērlings ar hokeja ripām, sniega volejbols un braukšana ar kamanām no kalna.

Lielākā piekrišana bija hokejam. Hokeja turnīrā piedalījās 12 pieaugušo un 3 zēnu komandas. Pieaugušo komandu grupā vispirms komandas sacentās divās apakšgrupās, kurās noskaidrojās labākās, kas cīņas turpināja izslēgšanas „play off” spēlēs. Pusfinālā iekļuva arī pagājušā gada uzvarētāji Strenču „All Stars” hokejisti, kas saspringtā mačā ar 0:1 piekāpās „Grundža” komandai. Otrajā pusfinālā komanda „Mazais ČMO” pieveica AKB komandu. Spēlē par trešo vietu Strenču „All Stars” spēja atgūties pēc sāpīgā zaudējuma pusfinālā un uzvarēja AKB komandu ar 3:1. Lielajā finālā, spēlē par 1.vietu „Mazais ČMO” pārspēja „Grundža” komandu.

1.vieta – „Mazais ČMO” (Māris Bogdānovs, Reinis Kazaks, Ralfs Kazaks, Oskars Kazaks, Juris Nīmants).

2.vieta – „Grundža” (Roberts Aubēns, Kristaps Zālītis, Kalvis Zeibots, Egils Zvejnieks, Dāvis Ducens).

3.vieta – Strenču „All Stars” (Aigars Krumholcs, Ansis Brūvelis, Jānis Pētersons, Mārtiņš Lucāns, Pēteris Āķeris).

Zēnu hokeja turnīrā uzvaru izcīnīja vietējā komanda „Strenču puikas” (Roberts Marenis, Adrians Nikels, Daniels Zuza, Martins Rusmanis, Mārtiņš Ūburgs). Otrajā vietā „Melnais trolejbuss”, trešajā „Matīšu pingvīni”.

Pirmo reizi programmā bija iekļauts sniega volejbols. Turnīrā piedalījās sešas komandas. Uzvarēja viesu komanda „VK Paplakas gaļsaimnieks” (Reinis Patmalnieks/Nils Piebalgs). Otrajā vietā ierindojās mājnieku komanda „1+2=4” (Marts Bičevskis/Druvis Bičevskis). Trešajā vietā Megija Platā/Arnis Uzuls.

Kērlinga turnīrā piecu komandu konkurencē labākie bija „Grundža” komanda. Otrajā vietā „ICE Jenoti”, trešie „Ceriņi” komanda.