Ziemas prieku baudīšana Strenčos

Atpakaļ

Kārtīga ziema nav iedomājama bez pozitīvu enerģiju pārpilnas atpūtas pie dabas. Viens no ierastākajiem un aizraujošākajiem veidiem, kā aktīvi atpūsties ziemā, ir došanās slēpot. Šie sportiskie ziemas prieki pieejami arī pie mums, Strenču novadā. Tas ir iespējams, pateicoties slēpošanas entuziastam JĀNIM ZVEJNIEKAM, kurš brīvprātīgi izveidojis slēpošanas trasi Slāžu mežā.

Savukārt sporta un atpūtas uz ledus cienītājiem pie Strenču pamatskolas pieejami 2 ledus laukumi, kurus, kā ik gadu aprūpē AIVARS KALNIŅŠ. Ja vienu no laukumiem aizņēmuši hokeja entuziasti, tad otrs ir pieejams ģimenēm ar bērniem.

Paldies ziemas sportisko aktivitāšu entuziastiem Aivaram Kalniņam un Jānim Zvejniekam no sabiedrības un personīgi no Strenču novada domes priekšsēdētāja Jāņa Pētersona!

Būsim atbildīgi un atpūtīsimies, ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus!