Zemes stunda – 28. martā

Atpakaļ

2020. gada 28. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 notiks Zemes stunda –globāli lielākā vides akcija. Aicinām iedzīvotājus atbalstīt akciju un tās laikā izslēgt vai iespējami samazināt ārējo apgaismojumu, tādējādi pievēršot uzmanību vides problēmām. Gaidām arī priekšlikumus pasākumu organizēšanai! E-pasts: dome@strencunovads.lv

Zemes stunda ir pasaulē lielākā vides aizsardzības kustība, kas ik gadu norisinās vairāk nekā 180 valstīs un teritorijās. Laikā, kad dabas daudzveidība uz Zemes samazinās vēl nepieredzētā ātrumā un mūs visus ietekmē un apdraud klimata pārmaiņas, akcijas Zemes stunda mērķis ir vairot izpratni sabiedrībā par dabu kā veselīgas planētas pamatu, radot globālu kopības sajūtu cīņā pret neatgriezeniskajām izmaiņām un Zemes. Mums jāapzinās, ka ikdienas paradumi šodien nosaka to, vai spēsim saviem bērniem saglabāt pasauli tādu, kādu to kopā ar citām sugām esam apdzīvojuši tūkstošiem gadu.