VUGD: No 2020.gada 1.janvāra prasības ugunsdrošībai mājokļos kļūs stingrākas

Atpakaļ

Nākamā gada 1.janvārī stāsies spēkā nozīmīgas Ugunsdrošības noteikumu prasības – visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

Plašāks šo normu skaidrojums: VUGD Detektoru kampaņa

Lai sekmētu ugunsdrošības uzlabošanos valstī, no 1.augusta līdz 31.oktobrim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests veiks dzīvojamo māju iedzīvotāju aptauju un konsultēs par ugunsdrošību dzīvesvietās.

Plašāka informācija: VUGD aptauja

Inta Palkavniece
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta
Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšnieces pienākumu izpildītāja

Tālr: 27098250, 67075871

E-pasts: inta.palkavniece@vugd.gov.lv