Vidzemes stāsti 2019 – Elīna Muižniece

Atpakaļ

21. augustā Priekuļu novada Liepas muižā notika Vidzemes plānošanas reģiona ikgadējais pasākums “Vidzemes stāsti”. 26 uzņēmīgu un čaklu vidzemnieku vidū, kuri iedvesmo ar savu attieksmi, darbu un pieredzi šogad ir ELĪNA MUIŽNIECE, Strenču novada uzņēmēja.

Elīna, apvienojot savu uzņēmību un vēlmi pēc radošuma, ir kļuvusi par veiksmīgu uzņēmēju un radījusi zīmolu Smukcepures. Nu jau pavisam droši var teikt, ka Smukcepures zina visā Latvijā. Ar gabaliņu mīlestības darināta cepure, kas lieti noder salstošajām ausīm un stilīgajai galvai. Tās var sastapt visā Latvijā – Strenčos, Cēsīs, Valmierā, Rīgā, Liepājā un ne tikai…  Elīna ir radījusi burvīgu galvas rotu, kas nu jau priecē nēsātājus ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un pat pāri okeānam. Smukcepures tiek iegādātas kā suvenīri, dodoties gan ciemos pie savējiem visā plašajā pasaulē, gan dāvinot tās ārzemniekiem kā simbolu un reizē aicinājumu apciemot mūsu valsti. Katrā izstrādājumā ir iestrādāts arī neliels Latvijas karodziņš. Tieši Elīna bija viena no pirmajām latvietēm, kas savienoja latviešu spēka zīmes un simbolus ar tik vienkāršu elementu kā cepure. Nu jau cepurēm ir pievienojušās arī romantiskas kleitas un džemperi. https://www.facebook.com/smukcepures/

Elīna darbojas no 2014. gada un izturējusi laika pārbaudi, viņas gatavotie apģērbi ir pieprasīti un patīk valkātājiem. Mēs lepojamies ar Elīnu un priecājamies, ka Elīnas neizsīkstošais radošums nes Latvijas vārdu visā pasaulē!