Vēstule no kaimiņiem

Atpakaļ

Labdien.

Atvainojos Strenču novada domes priekšsēdētājam Jānim Pētersonam par vakar 4. marta iedzīvotāju sanāksmē Strenčos ļoti neveiksmīgi pausto viedokli, ka atsevišķi pašvaldību vadītāji teritoriālās reformas sakarā vairāk domā par savu personīgo komfortu un ikmēneša ienākumiem, nekā par iedzīvotāju interesēm. To noteikti nebiju domājis par viņu. Par cik jau gandrīz gadu esmu iesaistījies pret neloģisku pašvaldību veidošanu, runājis ar daudzu pašvaldību iedzīvotājiem, vadītājiem, VARAM pārstāvjiem, politiķiem, piedalījies vairākās saeimas administratīvi teritoriālās reformas komisijās, esmu redzējis pašvaldību vadītājus, kuri patiesi un godprātīgi cīnās par savu pašvaldību iedzīvotājiem. Bet diemžēl esmu sastapis arī citādi domājošus pašvaldību vadītājus.

Vairākkārtīgi esmu centies atbalstīt Ēveles, Trikātas un Strenču iedzīvotāju vēlmi iekļauties Valmieras pašvaldībā. Ceru, ka saeimas deputāti par to arī nobalsos. Noteikti pievienojos Jāņa Pētersona teiktajam: “Lai uzvar veselais saprāts”.

Skatoties plašāk, esmu par Valkas iekļaušanos Smiltenes pašvaldībā, lai Ziemeļvidzemē kaimiņos, ir divas spēcīgas pašvaldības- Valmiera un Smiltene.

Mēs esam par reformām!

Ar cieņu,

Naukšēnu iedzīvotājs Kaspars Kļaviņš