Veselības projektā augustā un septembrī

Esi vesels Strenču novadā! Ar šo devīzi turpinās dažādi pasākumi ESF projektā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Strenču novadā” .

Sākot no 23. augusta ceturtdienās plkst. 18.00 Plāņu tautas namā atsāksies ārstnieciskās jogas nodarbības.

26.augustā notiks cikla “Kustību nodarbības dabā” 4. nodarbība “Ceļo Biosfērā!”. Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Ceļotāju dienu ietvaros tiek organizēta ekspedīcija uz Sedas tīreli.

• Pulcēšanās un reģistrācija no 10.00 līdz 10.30 pie Sedas pilsētas pārvaldes.
  • Kopīgs pārgājiens 10 km garumā Sedas purva kājinieku maršrutā.
  • Dabas aizsardzības pārvaldes eksperta stāstījums par procesiem purvā.
  • Iespēja baudīt ainavu no Sedas tīreļa skatu torņa.
  • Kartes ar iezīmētu pārgājiena maršrutu var saņemt Strenču TIC, Rīgas ielā 7,

Strenčos, tālr.64715667.

30.augustā Strenču vidusskolā bērnu vecāki varēs noklausīties psihiatra Raivja Logina stāstījumu par uzvedības traucējumiem bērnu vecumā.

Sākot no 3. septembra pirmdienās atsāksies veselīga vingrošana fizioterapeita vadībā.

Tautas interešu nama telpās, Pulkveža Zemitāna ielā 5:

• no  16.00 – 17.00 vingrošana ar zemāku slodzes intensitāti,
  • no 17.30 – 18.30 vingrošana ar augstāku slodzes intensitāti.

Jērcēnmuižā:

• no plkst. 19.30 – 20.30.

Vienā vingrošanas grupā ne vairāk kā 15 dalībnieki. Lai dotu iespēju ikvienam piedalīties nodarbībās,  pēc katrām 10 nodarbībām dalībnieku sastāvs tiek mainīts.

Interesentus pieteikties:

• Strenču bibliotēkā pie Antras – tel. 64715613,
  • Jērcēnu bibliotēkā pie Ilvijas – tel.28645054.

Sākoties mācībām skolā, no 10.septembra  pirmdienās atsāksies arī veselību veicinoša vingrošana bērniem, fizioterapeita vadībā. Nodarbības paredzētas 3 atsevišķām grupām.  1. grupai no plkst.15.00 – 16.00, 2.grupai no plkst. 16.00 – 17.00 un 3.grupai no plkst. 17.00 – 18.00 Strenču novada vidusskolas sporta zālē.

11.septembrī plkst. 17.30 Strenču bibliotēkas telpās notiks psiholoģes Ivetas Kreišmanes nodarbība “Mandala manai veselībai”. Katram būs iespēja izveidot savu mandalu. Aicināts ikviens interesents.

17.septembrī sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” Strenču vidusskolas mazo klasīšu skolēniem notiks cikla “Veselības skola” nodarbība par zobu veselību atkarībā no ēšanas paradumiem.

28.septembrī plkst. 17.00 Strenču bibliotēkas telpās nodarbība ciklā “Ēd taupīgi, bet veselīgi!”, kur mācīsimies pagatavot humusu, nobaudīsim kā tas garšo kopā ar dārzeņiem. Kā pārsteigums, paredzēti nelieli našķīši.

Vēl septembrī Strenču novada vidusskolā bērniem būs iespēja tikties ar psihiatru, lai uzzinātu  par psiholoģiskās veselības pozitīvajiem paradumiem.

Laipni aicinām novada iedzīvotājus piedalīties šajos daudzpusīgajos  pasākumos un aktivitātēs. Sekojiet līdzi informācijai par veselības pasākumiem mūsu novada mājas lapā, Mūsu Novada Vēstīs un afišās!

Projekta vadītāja Iveta Ence