"VECKŪKURU" GOTIŅA IZSTĀDĒ "RIGA FOOD 2012"

Atpakaļ


   Arī šoruden, septembra sākumā Rīgā notika starptautiskā izstāde “Riga Food 2012”. Šī izstāde ir Baltijas valstīs vadošā pārtikas nozarē, iezīmējot nozares attīstību kopumā, izceļot jaunumus, sniedzot iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem, kā arī pulcējot nozares profesionāļu tūkstošus.

   Vidzemes novadu pārstāvēja piena produktu ražotāji –  A/S “Smiltenes piens”, A/S “Lazdonas piensaimnieks”, z/s “Veckūkuri” un z/s “Dimanti”; maizes cepēji no SIA “Maiznīca Flora”; Piebalgas medus ražotājas no z/s “Spulgas” un biškopes Vijas Rākas bioloģiski sertificētās biškopības saimniecības; Limbažu novada augļu un ogu audzētāji un pārstrādātāji no z/s “Pētnieciskā jaunsaimniecība “Gundegas””, ābolu audzētāji no z/s “Reķi” un maizes cepēji no SIA N.Bomja maiznīca “LIELEZERS”.

    Z/s “Veckūkuri” atzīst, ka piedalīšanās izstādē veicinājusi produkcijas atpazīstamību un iegūti jauni sadarbības partneri.

   Rudens atnācis ar vairākiem jaunumiem saimniecībā – patērētāju ētībām izveidots jauns dizains piena pudelei – tagad piens tiek pildīts četrkantīgās PET pudelēs, kas ir ērti rokā turamas. Oktobrī zemnieku saimniecība “Veckūkuri” pievienojās Latvijas zemnieku produkcijas realizēšanai veiklos “Maxima XXX” izveidotajā “Saimes galdā”.

Ginta Gailīte, sabiedrisko attiecību speciāliste