Valsts policija aicina piedalīties radošo darbu konkursā “Valsts policijai 100”

Atpakaļ

Par godu Valsts policijas 100.gadadienai, kas gaidāma šī gada 5.decembrī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde aicina pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņus un skolas vecuma bērnus, no 1.līdz 12.klasei, piedalīties radošo darbu konkursā “Valsts policijai 100”.

Konkursā aicināti piedalīties Vidzemes reģiona pārvaldes pakļauto iecirkņu – Valmieras, Madonas, Cēsu, Gulbenes, Alūksnes, Limbažu un Valkas- apkalpojamās teritorijas pirmsskolas izglītības audzēkņi un skolēni vispārējās, interešu un profesionālajās izglītības iestādēs.  Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu iztēli, radošo domāšanu un to pielietošanu praktiskā darbā.

Konkursa dalībnieki aicināti izgatavot A3 vai A4 formāta darbu, kurā, pēc skolēna ieskatiem, tiek attēlots Valsts policijas darbs. Radošā darba sagatavošanā bērniem atļauts izmantot dažādas tehnikas.

Darbus aicināts iesniegt līdz šī gada 23.novembrim jebkurā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes iecirknī.  Līdz 5.decembrim katra iecirkņa ietvaros notiks iesniegto darbu izvērtēšana, savukārt uzvarētāji tiks paziņoti līdz šī gada decembra beigām.

 Plašāka informācija pieejama konkursa nolikumā un sazinoties ar Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecāko inspektori Lieni Kaužēnu, liene.kauzena@vidzeme.vp.gov.lv, 67014047, 29186812.

Nolikums

Informāciju sagatavoja:

Ilze Mote
VP Vidzemes reģiona pārvaldes
Priekšnieka palīdze
Tālr. 64202930, 27034492
E-pasts: ilze.mote@vidzeme.vp.gov.lv