UZVARA skolu kausā volejbolā

Atpakaļ

Pēc gada pārtraukuma atdzimis vispārizglītojošo skolu kauss volejbolā! 

1.posma atlases sacensības Strenču novada vidusskolas puišu komandai norisinājās 26.februārī Valmierā. Grupā par uzvaru cīnījās 7 skolu komandas no Valmieras (3 komandas), Burtniekiem, Mazsalacas, Strenčiem un Matīšiem.

Strenču novada vidusskolas puišu komanda, tāpat kā Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas puiši, līdz savstarpējai spēlei, kura bija turnīra pēdējā spēle, bija izcīnījuši visas uzvaras. Līdz ar to savstarpējā spēlē izšķīrās uzvarētāja liktenis – tiesības piedalīties valsts finālsacensībās 4.aprīlī Rīgā. Spēles rezultātu izšķīra puišu psiholoģiskā noturība, komandas darbs un spēles disciplīna laukumā. UZVARU “Piena spēka” 1.posmā un vienlīdz uzvaru Valmieras un novadu skolu kausā volejbolā 3.grupā puišiem uzvarēja MŪSĒJIE. Komandā spēlēja un finālam gatavojas Roberts Riņķis, Mārtiņš Ūburgs, Daniels Zuza, Roberts Marenis, Kristiāns Lapiņš, Rihards Druvmalis, Dāvids Ķilpis un Toms Zuza. Puišu trenere Gita Brālēna.

LEPOJAMIES ar mūsu jauniešu un viņu treneres Gitas darba rezultātu, cīņas sparu un mērķtiecību!!!

“Piena Spēka kauss”, agrāk pazīstams kā “Lāses kauss”, notiek jau no 2001. gada. Ja pirmajā sacensību reizē piedalījās vien 66 komandas, tad pēdējās sacensībās 2018. gadā piedalījās 657 komandas no 77 Latvijas pilsētām un novadiem ar kopskaitā 5236 dalībniekiem.

No šī gada AS “Smiltenes Piens” ir sacensību ģenerālsponsors.

“Piena Spēka kauss” 1. posms norisinās visā Latvijā no 2019. gada 1. decembra līdz 2020. gada 22. martam. Lielās finālsacensības notiks 2020. gada 4. aprīlī Skonto hallē, Rīgā.