Uzsākam ZELTA RIPAS turnīru

Atpakaļ

Savas pirmās spēles skolu komandu hokeja turnīrā “Zelta ripa” 14.martā uzsāka Strenču novada vidusskolas komanda “Strenču puikas” (komandā gan spēlē arī 2 meitenes).

1.spēlē sīvi pretinieki, vieni no ikgadējiem turnīra līderiem – Pāles pamatskola. Sīvā cīņā ar rezultātu 8:6 uzvaru svinēja mūsējie. 2.spēle ar krietni lielāku pārsvaru norisinājās pret D.Ozoliņa Apes vidusskolas komandu. Komandai pozitīva bilance – 2 uzvaras. Tā tik turēt!

Hokeja turnīrs “Zelta ripa” ir paredzēts skolēniem, kuri netrenējas hokejā. Hokeja turnīra mērķis ir popularizēt un attīstīt bērnu hokeju Vidzemē, noskaidrojot reģiona labāko skolu komandu. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošinās bērnus ar pilnu hokeja ekipējumu (t.sk. nūjas), kā arī izskaidros turnīra dalībniekiem spēles noteikumus un nodrošinās turnīru ar tiesnešiem, medicīnisko personālu. Lai turnīra norise būtu godīga, „Zelta ripa” sacensībās nedrīkst piedalīties sporta skolu un hokeja klubu audzēkņi, kas trenējas specializētajās hokeja programmās.

Turnīra priekšsacīkstes norisinās martā, fināli plānoti aprīļa sākumā.