TV pirmizrādi kanālā ReTV piedzīvos dokumentālā filma “Caur adatu”

Atpakaļ

Nekomerciālās interneta kino apvienības “EdArt.tv” veidotā dokumentālā filma “Caur adatu” (2014) piedzīvos TV pirmizrādi ReTV dokumentālo filmu vakarā.

Pirmdienās plkst. 22:00 kanāls ReTV demonstrē latviešu režisoru dokumentālās filmas. 3.februārī TV pirmizrāde Artūra Lapinska un Edgara Aivara skandalozajai filmai “Caur adatu”. Filma, neizskaistinot atkarību nodarīto ļaunumu, izseko bijušā panākumiem bagātā sportista Edija Vītoliņa liktenim: viņš pēc mātes nāves nonācis smagā heroīna atkarībā.

Filmēšanas procesā radošā komanda sekojusi sava varoņa gaitām tiesas zālēs, kāpņutelpās, rehabilitācijas iestādēs, kā arī paspējusi iemūžināt kadru, kurā pārdozēšanas dēļ filmas varonis gandrīz mirst.

Interneta kino apvienība “EdArt.tv” joprojām seko savai vīzijai un turpina uzņemt dokumentālus video par tēmām, par kurām citi runā izvairīgi – par ielu dzīvi, prostitūciju, kā arī sekojuši Mārtiņa Gricmaņa gaitām dzīvē.

 

Informāciju sagatavoja:

Andris Jurga

ReTV Publicitātes vadītājs

andris@retv.lv