Tūrisma akcija “Pamāj Strenču novadam!”

Atpakaļ

Brīvdienas solās būt pavisam siltas un saulainas. Strenču novada tūrisma informācijas centrs tās aicina pavadīt aktīvi, piedaloties tūrisma akcijā “Pamāj Strenču novadam!” un apmeklējot gan labi zināmus, gan, iespējams, vēl neatklātus tūrisma objektus Strenču novadā. Pasteidzies, jo tūrisma akcija noslēgsies jau 30. septembrī!

Tūrisma akcijā iekļauti 20 Strenču novadu raksturojoši un savdabīgi objekti, kas jāatrod ar viedierīču palīdzību (karte_gps) vai izmantojot drukātu informatīvu karti ar objektu aprakstiem un GPS koordinātām, ko var saņemt Strenču TIC (Rīgas iela 7, Strenči), kā arī izdrukāt šeit:karte_ar_aprakstiem

Tūrisma akcijas „Pamāj Strenču novadam!” maršrutā aicinām doties ar auto vai citu motorizētu transportlīdzekli, jo maršrutā iekļauto objektu atrašanās vietas aptver visu Strenču novada teritoriju. Jāņem vērā, ka ne visur būs iespējams piekļūt ar transportlīdzekli gan dabisko šķēršļu, gan laikapstākļu ietekmes dēļ, tāpēc ceļu var nākties mērot ar kājām.

Tūrisma akcijā var piedalīties gan individuāli, gan komandās. Maršrutā iekļautos objektus var apmeklēt izvēles kārtībā.

Grūtības pakāpe: vidēja.

Ilgums: objektus iespējams apmeklēt vienā dienā.

 Jūsu uzdevums:

1.Vadoties pēc GPS koordinātām un pavedieniem objektu aprakstā, atrast objektā norādīto kodu.

2.Ierakstīt atrastos objektu kodus tabulā (objekti_kodi, pdf).

3.Nosūtīt aizpildītu tabulu (objekti_kodi, pdf) un vienu fotogrāfiju, kas uzņemta spēles laikā, uz e-pasta adresi: tic@strencunovads.lv vai iesniedzot to Strenču TIC.Pretī saņemsiet norādi kodu atšifrēšanai (objektu kodos paslēpts teksts, ko uzzināsiet, atšifrējot kodus objektu secībā).

Akcijas dalībnieki, viesojoties objektos, aicināti uzņemt fotogrāfijas un ievietot tās savā sociālā tīkla Facebook kontā, aprakstam pievienojot tēmturi #Strencunovads.

Tūrisma akcijas veicināšanas balvu izlozē piedalīsies dalībnieki, kuri būs apmeklējuši visus objektus un ieguvuši pareizus kodus. Veicināšanas balvas tiks izlozētas pēc nejaušības principa.

Dalība tūrisma akcijas „Pamāj Strenču novadam!” maršrutā ir bez maksas. Ieteikumus vai ziņojumu par nepieciešamību atjaunot kādu no kodiem var pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi: tic@strencunovads.lv.