Tūrisma akcija IEPAZĪSTI SAVĒJOS!

Atpakaļ

Lieliski jaunumi Latvijas novadu apceļotājiem!

Arī šogad Valmieras Tūrisma informācijas centrs turpina tradīciju, aicinot līdz 31.oktobrim piedalīties tūrisma akcijā un pretendēt uz galveno balvu – tūristu klases velosipēdu no Veikals Eži! Esam sagatavojuši aizraujošus jautājumus un brīnišķīgas vietas, ko apmeklēt. Vairāk par akciju: https://ej.uz/921z

Valmiera jau izsenis bijusi draugos ar apkārtējiem Beverīnas novada pašvaldībaBurtnieku novads un Visit Kocēnu novads, aicinot ceļotājus izbaudīt bagātīgo tūrisma piedāvājumu Valmieras pusē. Nu piedāvājums tapis vēl kuplāks, mudinot apceļot topošo Valmieras novadu, lai iepazītu arī Mazsalacas novadsNaukšēnu novadsRūjienas novadsStrenču novada tūrisma informācijas centrs bagātību. #apceļoVidzemidroši

Aicinām paviesoties arī pie mums – Strenču novadā!