Tautas deju kolektīvu koncerts – skate

Atpakaļ

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 2018./2019. mācību gadā Valkas un Strenču novada bērnu un skolēnu tautas deju kolektīvi 9. martā Valkā tiekas koncertā-skatē.
2020. gadā no 6. jūlija līdz 12. jūlijam Rīgā notiks XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, pulcējot tūkstošiem dziedātāju un dejotāju, un citus mākslinieciskos kolektīvus no visas Latvijas. Koncertā piedalīsies arī Valkas novada vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi. Koncertā sadancosies PI TDK «Saulstariņi», PI TDK «Dzīpariņš», PI TDK «Kamoliņš», TDK «Vainadziņš», TDK «Rikanda»,  Vijciema sākumskolas TDK, Jauniešu TDK «Vendīgs», Strenču novada kultūras centra bērnu TDK, Kārķu pagasta senioru DK “Lustiņdancis”, Kārķu pagasta VPDK “Medneši”, Valkas pagasta VPDK “Spriņģi”.
Informē BJC “Mice”