Svētku piektā diena

Atpakaļ

Vakar, 5. jūlijā svētki turpinājās ar pilnu jaudu. Daugavas stadionā visu dienu veidojās deju raksti, lai vakarā izdejotu “Māras zemes” ģenerālmēģinājumu, kuru laimējās noskatīties pirmajai daļai skatītāju. Uzvedums lielisks – 739 deju kolektīvi, kopumā 18 150 dalībnieku izstāstīja emocionālo “Māras zemes” stāstu. Sevišķi aizkustinošs bija lieluzveduma fināls. Noteikti izmantojiet iespēju noskatīties TV tiešraidi rīt, 7. jūlijā!

Pūtēju orķestra dalībnieki izmantoja savu brīvo laiku un apmeklēja LNT studiju, iepazinās ar darba procesu studijā un izmantoja iespēju sevi iemūžināt fotogrāfijās “Bez tabu” un LNT ziņu studijās.

Korim “Rītu puse” notika intensīvi mēģinājumi Mežaparka estrādē. Rīt ģenerālmēģinājums ar skatītājiem. Koncerts 8.jūlijā plkst.20:00. Līdzi būs iespēja just arī tiešraidē LTV1!

Vokālais ansamblis “Sudāruška” pieskandināja ar savām dziesmām Vērmaņdārza mazo skatuvi kopā ar citiem mazākumtautību kolektīviem koncertā TAUTU DIENA “RĪTA AUSMA”.