Svētki izskanējuši

Atpakaļ

Ar tautasdziesmu “Pūt, vējiņi” Andreja Jurjāna apdarē 16 500 koristu izpildījumā noslēdzās XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI deju svētki, kuros kopumā piedalījās vairāk nekā 42 000 dalībnieku. Šoreiz svētki notika Latvijas valsts simtgades zīmē.

Mājās atgriezušies arī svētku dalībnieki no Strenču novada un ikviens no viņiem ir gandarīts par paveikto, par gūtajiem iespaidiem un neaizmirstamajām emocijām. Paldies visiem!

Svētku pēdējās dienas rītā kolektīvu mītnes vietā Rīgas celtniecības koledžā  bija ieradies Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons, lai izteiktu pateicību visiem kolektīviem un viņu vadītājiem. Savukārt kolektīvi teica paldies saviem palīgiem un labvēļiem – pavārei Skaidrītei par gardajām maltītēm un šoferiem par vizināšanu svētku laikā.