SVEICAM PROFESIJAS SVĒTKOS!

Atpakaļ


Šodien svinam Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, kā arī atzīmējam ugunsdzēsības Latvijā 151. gadadienu. Sveicam VUGD Strenču posteņa puišus un vīrus svētkos! Foto – Edgars Vaivads.

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 151.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šodien rīko atvērto durvju dienu ugunsdzēsības depo visā Latvijā un svinīgo apbalvošanas pasākumu, kurā  tiks pasniegti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi.

Atvērto durvju dienā šodien no plkst.10.00 līdz 19.00 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā. Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, informē VUGD.