Strenču skolas jaunieši pievienojas LEDUS GLADIATORIEM

Atpakaļ

Latvijas skolu lielākās slidošanas sacensības “Ledus gladiatori 2020/21” pielāgojas šī brīža situācijai valstī un aicina jauniešus būt fiziski aktīviem dabā. Projekta mērķis un ideja paliek nemainīga – motivēt bērnus un jauniešus būt aktīviem un sportot.

Klases audzinātāju aicinājumam piedalīties pieņēma mūsu skolas 7. un 9.klases. Beidzot bija ‘legāls’ iemesls satikties!!!

Skolēniem un pedagogiem bija sagatavoti seši uzdevumi ar piemēriem, kas, bērniem un jauniešiem mācoties attālināti, palīdz izprast veidus, kā sportot dabā ārpus  skolas sporta zāles. Skolēniem bija jātiek galā ar uzdevumiem un jāapkopo vienā klases video. Starp uzdevumiem bija jāveic līkloču skrējiens un lēcienu vingrinājumi, izmantojot objektus pie skolas vai pilsētvidē, uzskatāmi jāparāda slidošanas pamatprasmes, komandai jāveic apļveida skrējiens dabā un ap lielu objektu vidē. Noslēgumā klasei bija jāapliecina sava degsme līdzjušanā.

7. un 9.klases darbi ir iesūtīti konkursa komisijai. Ieskaties arī Tu! Atpazīsti Strenčos zināmus objektus ziemas sniegā!

7.klase: https://failiem.lv/u/7b6e5nvba#/

9.klase: https://failiem.lv/u/v6s63bk63

Iesūtīto materiālu vērtēšanā tiks ņemts vērā: draudzība, radošums, sportiskās aktivitātes un projekta simbolikas iesaistīšana. Iesūtītie materiāli tiks vērtēti: 4.–6., 7.–9. un 10.–12. klašu divīzijās.

Lai mūsējiem veicas!!!