Strenču PNS saņem Ilgtspējas indeksa zelta godalgu

Atpakaļ

15. jūnijā, tiešsaistes Ilgtspējas indeksa 2021 rezultātu paziņošanas ceremonijā VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) iekļauta ZELTA kategorijas darba devēju vidū, kas veiksmīgi īsteno ilgtspējīgas pārvaldības pieeju visos organizatoriskos līmeņos.

Slimnīca Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2015. gada, pakāpeniski un mērķtiecīgi uzlabojot savu sniegumu piecās ilgtspējas kategorijās, t.i. stratēģija, tirgus attiecības, darba vide, vide un vietējā kopiena. Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa norāda: “Gadu gaitā esam cītīgi strādājuši, lai attīstītu un iedzīvinātu ilgtspējas principus Slimnīcas iekšējā kultūrā. Tas ir mūsu visu kopīgs darbs un centieni, kas šogad ļāvuši pakāpties vēl augstāk. Paldies ekspertu komandai, kas sniedz detalizētu vērtējumu un ieteikumus procesu uzlabošanā, tādējādi izgaismojot jomas, kas būtu jāpilnveido nākotnē.”

ZELTA kategorijā Slimnīca ar savu sniegumu ierindota pirmo reizi. Neskatoties uz pandēmijas ietekmi, Slimnīca būtiski pilnveidojusi iekšējos un ārējos procesus, kā arī personālvadības procesus, tādējādi pilnveidojot darbiniekiem darba vidi. Kopumā šogad zelta kategorijā ierindoti 15 uzņēmumi. Slimnīca ierindota blakus tādiem uzņēmumiem kā Latvijas Televīzija, Omniva, Paulig Coffee Latvia, ZAAO, Vidzemes slimnīca, Latvijas Dzelzceļš u.c.

 

Alīna Kitnere

Projektu vadītāja

VSIA “Strenču PNS”

alina.kitnere@strencupns.lv