Strenču PNS piedāvā

Atpakaļ

Kopš šī gada jūlija VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) ir paplašinājusi ambulatoro pakalpojumu klāstu, uzsākot jaunu pakalpojuma sniegšanu pacientiem Vidzemes reģionā-transportlīdzekļa vadītāju pirmstermiņa veselības pārbaudi. Pārbaudi veic specializēta komisija, lai novērtētu transportlīdzekļa vadītāja vai tās personas veselības stāvokli, kura vēlas iegūt transportlīdzekļu vadīšanas tiesības un noteikt, vai transportlīdzekļa vadītājam vai pretendentam nav medicīnisko pretindikāciju transportlīdzekļa vadīšanai.

Specializētā komisija strādā katra mēneša trešajā trešdienā no plkst. 9.00.  Komisijas darbs tiek organizēts pēc iepriekšēja pieraksta, piesakoties pa tālruņiem 64731580; 25480566. Pirmstermiņa transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaude tiek veikta Ambulatorās daļas telpās, Administrācijas ēkas 1.stāvā, Pirmstermiņa veselības pārbaudes kabinetā. Vairāk informācijas par pirmstermiņa transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaudi meklējiet www.strencupns.lv vai zvanot uz Slimnīcas klientu apkalpošanas centru pa tālruņiem 64731580; 25480566.

Alīna Kitnere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

VSIA “Strenču PNS”

alina.kitnere@strencupns.lv; 64731340