Strenču novada domes priekšsēdētāja uzruna iedzīvotājiem

Atpakaļ

Nu jau kādu laiku arī mūsu novadam piezadzies Covid – 19 vīruss ! Tas ietekmē mūsu ikdienu un tā ierobežošanas pasākumi mums uzliek jaunus, arī neikdienišķus pienākumus. Daļa no tiem ir neierasti un neērti. Šis nav vienkāršs laiks, tāpēc ticēšanai, neticēšanai, bravūrai šajā kontekstā nav vietas! Ārkārtējā situācija mums uzliek pienākumus vispirms pret sevi, sev tuvajiem un līdzcilvēkiem!

Līdz galam īsti nezinām kas īsti ir Covid -19 un kā ar to tikt galā, bet varam maksimāli ievērot epidemiologu ieteikumus ar cerību, ka to ievērošana palīdzēs. Protams, mums katram ir savi uzskati un dzīves pieredze, tomēr vēršu uzmanību uz to, ka viņi ir profesionāļi un attiecīgi ieguvuši izglītību un zināšanas šajā jomā. Aicinu ikvienu godprātīgi ievērot noteiktos ierobežojumus un epidemiologu ieteikumus un aicināt, uzstāt atbildīgi rīkoties arī apkārtējiem, lai iegrožotu šī vīrusa izplatību, censtos un veicinātu saglabāt katra paša un sabiedrības veselību un labsajūtu kopumā.

Neskatoties uz ārkārtējo situāciju, dzīve, ikdiena turpinās, attiecīgi pielāgojoties situācijai. Tuvojas mūsu valstij nozīmīgs datums -18.novembris, Latvijas 102 dzimšanas diena! Parasti šajos svētkos godinām sabiedrībā atzinību guvušus ļaudis. Šajos apstākļos nevaram atļauties šos svētkus svinēt klātienē, tāpēc arī pagaidām izpaliks apbalvojumu pasniegšana. Apbalvojumi ir piešķirti un tie tiks piemērotā brīdī, iespējami ātrā laikā pasniegti.

Saudzēsim sevi, svinēsim svētkus ģimenēs, mājās, savās sirdīs.. Lai gaišas domas, lepnums  un omulīgs noskaņojums svētkos!

Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons

Foto Ēriks Upenieks