Strenču novada čempionāts volejbolā

Atpakaļ

 7.decembrī notika kārtējās spēles volejbolā sieviešu komandām.

Spēļu rezultāti ir sekojoši:

Rūjiena    –  „Desmaize” 0 – 2 (8:15) (11:25) ;
„Mazā Smiltene”    –  Valmiera 3 1 – 2 (15:13) (13:15) (8:15);
„Lēdijas”    –  Rūjiena  1 – 2 (10:15) (18:16) (16:18);
Valmiera 3 –  „Desmaize” 0 – 2 (6:15) (4:15);
„Mazā Smiltene”  – „Lēdijas” 0 – 2 (5:15) (9:15);
Rūjiena – Valmiera 3 2 – 0 (15:6) (15:4);
„Desmaize” – „Mazā Smiltene” 2 – 0 (15:6) (15:13);
Valmiera 3 – „Lēdijas” 0 – 2 (3:15) (8:15);
Rūjiena – „Mazā Smiltene” 2 – 0 (15:2) (15:6);
„Desmaize” – „Lēdijas” 2 – 1 (15:12) (15:8).

Turnīra tabula uz 07.01.2020.

1.Desmaize (Strenči) 4 4 0 8-1 11
2.Valmieras meitenes 3 3 0 6-1 8
3.Rūjiena 4 3 1 6-3 8
4.Lēdijas (Smiltene) 4 2 2 6-4 8
5.Smiltene 3 2 1 5-2 7
6.Valmiera 2 3 1 2 2-4 3
7.Valmiera 3 4 1 3 2-7 2
8.”Mazā Smiltene” 4 0 4 1-8 1
9.Valmiera 1 3 0 3 0-6 0

Nākošās spēles sieviešu komandām notiks 26.janvārī. Spēļu sākums plkst.10.00.

Strenču novada čempionāts volejbolā

MIX komandām

Svētdiena, 12.01.2020.

10.00      Valmiera 2  –  Valmiera 1

10.45      Valmiera 2   – Valmiera 3

11.30      Valmiera 1  – Valmiera 3

12.15      Valmiera 2  –  Gitas skola

13.00      Valmiera 3 – Čiekuri

13.45      Valmiera 2 – Blome

14.30      Valmiera 3 – Gitas skola

15.15      Valmiera 3 – 7.zona

16.00      Valmiera 2 – Čiekuri

16.45      Valmiera 3 – Blome

17.15      Valmiera 2 – 7.zona

14.00      „Grietas” – VBSS 2

 

 

 

 

 

 

Spēļu kalendārs

Strenču novada čempionāts volejbolā 

Sievietes

Sestdiena, 07.12.2019

 10.00 Rūjiena – ‘’Desmaize’’    
10.45 ‘’Mazā Smiltene’’ –  Valmiera 3
11.30 ‘’Lēdijas’’ – Rūjiena
12.15    Valmiera 3 – ‘’Desmaize’’
13.00  ‘’Mazā Smiltene’’ – ‘’Lēdijas’’
13.45 Rūjiena – Valmiera 3
14.30 ‘’Desmaizes’’ – ‘’Mazā Smiltene’’
15.15 Valmiera 3 – ‘’Lēdijas’’
16.00 Rūjiena – ‘’Mazā Smiltene’’
16.45   ‘’Desmaizes’’ – ‘’Lēdijas’’

     

Strenču novada čempionāts volejbolā

MIX

Svētdiena, 08.12.2019

10.00 7.zona – Gitas  skola                           
10.45 Blome – Valmiera 1
11.30 ‘’Čiekuri’’ – Gitas skola
12.15 Valmiera 1 – 7.zona
13.00 Blome – ‘’Čiekuri’’
13.45 Gitas skola – Valmiera 1
14.30 7.zona – Blome
15.15 Valmiera 1 – ‘’Čiekuri’’
16.00 Gitas skola – Blome
16.45 7.zona – ‘’Čiekuri’’