Strenčos tiks uzstādīts fotoradars

Atpakaļ

Lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību, uz Latvijas autoceļiem pakāpeniski tiek izvietotas ātruma kontroles mērierīces – stacionārie fotoradari.

Šodien Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons parakstīja saskaņojumu ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) par fotoradara izvietošanu Strenčos, Valkas ielā 19, uz autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka).

“Apdzīvotai vietai cauri vedošs galvenais autoceļš, kas rada tranzītsatiksmes plūsmu. Attīstīta apdzīvotās vietas infrastruktūra, kas rada gājēju klātbūtni un ceļa šķērsošanu. Nepietiekami samazināts braukšanas ātrums apdraud gājējus, t.sk. skolēnus un bērnus, kā arī pazemina manevru drošību, “ fotoradara izvietošanas nepieciešamību skaidro CSDD.

Fotoradars tiks uzstādīts drīzumā – šī gada pavasarī.

Stacionāro fotoradaru izvietojuma karte

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1DbGaups3ELitC9XYVVouGAZk3ps&ll=57.0381441558384%2C23.455351096875006&z=7