Strenčos notiks Karjeras nedēļa

Atpakaļ

 

Jau sesto gadu Latvijā no 8. līdz 12.oktobrim norisinās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras laikā Latvijas skolās notiek pasākumi par karjeras vadības prasmēm, kā arī skolās notiek diskusijas ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku – dažādu profesiju pārstāvju dalību.

Karjeras nedēļas laikā Strenču novada vidusskolā jauniešiem būs iespēja piedalīties arī šādās aktivitātēs;

„Strenču novads šodien, rīt un parīt” kopīgi ar novada attīstības speciālistiem samērosies viktorīnā ”Karjeras Karamele”, diskutēs par aktualitātēm novadā;

Tikšanās ar GHETO GAME uzņēmuma vadītājiem, lai iepazītos ar brīvprātīgā darba ietekmi dažādu prasmju apguvē;

Dosies ekskursijā uz ģimenes uzņēmumu  Nodrdland Timber  Jaunklidzī, iepazīties ar kokapstrādes un  būvniecības nozares profesijām.

Par Karjeras nedēļu

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos.  Šī gada Karjeras nedēļas tēma ir karjeras vadības prasmes, kas aicina skolēnus, viņu vecākus, pedagogus iepazīt karjeras vadības prasmes,  to lomu karjeras plānošanā, izvēloties skolēnam nākotnes profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām prasmēm, interesēm un iespējām.

Šogad Karjeras nedēļa vienlaikus notiek 47 Latvijas pilsētās un novados. Karjeras nedēļu jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra un to finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Pasākumu programma 47 pilsētu un novadu skolās pieejama tīmekļa vietnē: viaa.gov.lv/karjeras_nedela, savukārt jaunumi sociālajos tīklos facebook.com/KarjerasNedela, facebook.com/VIAA.LV,  draugiem.lv/viaa un twitter.com/VIAA_LV.

Informāciju sagatavoja:

Edīte Gulbe Strenču novada vidusskolas pedagoģe karjeras konsultante

Mob. tālr.: (+371) 29233649; e-pasts: etidej@inbox.lv

kn-strencu-aktivitates (1)