Strenčos būs apskatāma sabiedroto spēku militārā tehnika un ekipējums

Atpakaļ

No 13. līdz 15.septembrim Vidzemē notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militārās mācības “Zobens 2019”, kuru laikā tiks vērtēta Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes vienību spējas reaģēt uz hibrīdapdraudējumu, sniedzot atbalstu valsts un pašvaldību institūcijām.

Militāro mācību ietvaros 14. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 Strenčos, Rīgas ielā 7 būs iespēja apskatīt NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas militārās tehnikas un ekipējuma izstādi.

Zemessardzē uzņem 18–55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai. Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, interesenti ir aicināti zvanīt uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811.

Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā.

Valsts aizsardzība ir mūsu kopējā atbildība. Kopā mēs varam aizsargāt Latviju!

 

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laima Ķevere

Tālr.nr. 28326080

e-pasts: laima.kevere@mil.lv

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi