Strenču pamatskolas hokeja laukums

Atpakaļ

Izbaudiet ziemas priekus Strenču novada vidusskolas hokeja laukumā, kurā var gan vienkārši slidot, gan uzspēlēt hokeju! Latvijas Televīzijas un Aldara rīkotās akcijas ” Iekārto savu hokeja laukumu” ietvaros tika izvēlēti astoņi labākie projekti no visas Latvijas, kas saņēma finansiālu atbalstu 10 000 eiro apmērā atklāto hokeja laukumu labiekārtošanai, tai skaitā arī Strenču vidusskolas hokeja laukumam 1460 eiro apmaļu uzstādīšanai.

Projektu iniciēja Strenču pilsētas iedzīvotāji Gatis Brūvelis un Ansis Brūvelis. Brāļi ar ideju devās pie Strenču novada domes priekšsēdētāja Jāņa Pētersona par iespēju izveidot hokeja laukumam apmales. Priekšsēdētājs deva zaļo gaismu projekta iesniegšanai Strenču novada domes vārdā.

Pēdējos gadus katru ziemu ar pašvaldības palīdzību pie Strenču vidusskolas sporta stadiona asfaltētajā daļā tiek uzliets ledus.

Apmeklējums visas ziemas garumā ir liels. Vislielākais noslogojums ir nedēļas nogalēs, kad hokeja laukumā pulcējas dažāda vecuma iedzīvotāji, arī no Jērcēniem un Sedas, lai uzspēlētu hokeju!

BET.. ar to viss nebeidzās! 2016.gadā brāļi Brūveļi startēja projektā „SABIEDRĪBA AR DVĒSELI 2016”, lai uzstādītu hokeja laukuma abos galos metāla tīklus! Projekts tika apstiprināts un tā ietvaros tika iegādāti nepieciešamie materiāli: metāla tīkli, stabi un uzstādīšanas aksesuāri, kā arī kvalitatīvi cinkoti pītie ruļļu žogi. Tīklu uzstādīšanas procesā piedalījās: Mārtiņš Lucāns, Nauris Barauskis, Kaspars Ielītis, kā arī projekta iesniedzēji Ansis un Gatis Brūveļi.