Šodien Dziesmu svētkos

Atpakaļ

Šodien, 3. jūlijā Daugavas stadionā notiek mēģinājumi deju lieluzvedumam “Māras zeme”, kuram gatavojas arī Strenču novada Kultūras centra vidējās paaudzes deju kopa “Tīne” un jauniešu deju kolektīvs. Ar dronu uzņemtajā foto redzami krāšņie latvju raksti. Foto: Vil Muhametshin.

Šovakar, plkst. 19.30 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī notiks mazākumtautību kolektīvu koncerts “Pa saulei”, kurā piedalīsies Strenču Mūzikas skolas ansamblis “Varavīksne”. Meitenes kopā ar savu skolotāju Jeļenu Tēraudkalni šodien visu dienu piedalās mēģinājumos un gatavojas koncertam.

Koncerta tēma ir mazākumtautību un latviešu kultūru pārstāvju sadraudzība visdažādākajās izpausmēs. Koncertuzvedumā piedalīsies mazākumtautību (krievu, ukraiņu, baltkrievu, lietuviešu, ebreju, vāciešu, kazaku, poļu, bulgāru, azerbaidžāņu, jakutu) un pamattautības lībiešu vokālie ansambļi, folkloras kopa un deju kolektīvi, vokālisti, tautas dziedoņi u.c., kopā apmēram 400 dalībnieku. Muzikālo pavadījumu nodrošinās apvienība „Raxtu raxti”.

TIEŠRAIDE:
19.30-22.00 REPLAY.LV

ATKĀRTOJUMS:
05.07.    18.30-20.00 LTV1; VISIEMLTV.LV