„Skatiens cauri gadsimtam” – turpinās

Atpakaļ

Strenčos tiek glabāts un godā celts Fotogrāfa Dāvja Spundes mantojums. Kā veltījums Latvijas simtgadei un Dāvja Spundes 140. jubilejai ar Strenču novada pašvaldības finansiālu atbalstu tika izveidota Dāvja Spundes lielformāta fotogrāfiju ekspozīcija „Skatiens cauri gadsimtam” – 20. gadsimta laikabiedru portretu fotoreprodukcijas, kuras tika izvietotas novada kultūras centra logos. Šis gaismā celtais Strenču fotodarbnīcas mantojums ir dāvana Strenču pilsētai un ir liels prieks to glabāt un popularizēt, tāpēc tika nolemts šo foto mantojumu izvietot vietā, kur mīl pulcēties un pastaigāties strencēnieši un pilsētas viesi – gaujmalā. Tādējādi izstāde turpina savu dzīvi. Aicinām maija brīvdienās to aplūkot, ieplānojot pastaigu gaujmalā, protams, ievērojot visus piesardzības pasākumus.