Seminārs- meistarklase “Meža parku veidošana”

Atpakaļ

“3. un 4. maijā Kārķos notiks 16. Meža dienas. Piektdien, 3. maijā pirmais ieskaņu pasākums – seminārs- meistarklase “Meža parku veidošana”, ko vadīs koku eksperts, arborists, parka dārznieks, SIA “Labie koki” vadītājs Edgars Neilands. Aicinām izmantot šo iespēju gūt patiešām profesionālus un vērtīgus padomus. Aicinu sekot informācijai un Kārķu Meža dienu 2019 divu dienu programmai, kura tiks publicēta  tuvākajās dienās.  Uz šo pasākumu gaidām pašvaldību speciālistus, lauku īpašumu saimniekus un ikvienu interesentu, kam svarīgi, lai vidē, kur mēs dzīvojam koki un cilvēki justos laimīgi!  Uz semināru – meistarklasi lūdzam pieteikties līdz 1. maijam. Būsiet gaidīti Kārķos!” Aicina Sandra Pilskalne, Valkas novada Kārķu pagasta pārvaldes brīvā laika organizatore.