Sasniegumi skolu komandu sacensībās pludmales volejbolā

Atpakaļ

Š.g. 11.septembrī Rīgā norisinājās nacionālās atlases sacensības  ISF Pasaules skolu čempionātam pludmales volejbolā, kurā dalību katrā vecumgrupā izcīna viena komanda no Latvijas.

Strenču pamatskolas komanda šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi. Mūsu puiši Mārtiņš Ūburgs, Roberts Marenis un Rihards Druvmalis piekāpās Siguldas valsts ģimnāzijas un Beach Box (Rīga) 2 komandām, turnīrā ieņemot 4.vietu. Trenere Gita Brālēna uzteic puišu cīnas sparu un augsto motivāciju: “Ir gandarījums, jo uzvarējām visas komandas, kuras bija jāuzvar, pat Daugavpils spēcīgās komandas, un finālos cīnījāmies līdzvērtīgi ar valsts stiprākajiem”.

Turnīrā piedalījās 3 treneres Gitas komandas – 9 audzēkņi, no kuriem 7 ir mūsu skolas esošie skolēni un absolventi. Esam ļoti lepni par mūsu absolventēm Līvu Vāveri, Justīni Kleinu un Alvīni Krumholci, kuras vecākajā meiteņu grupā izcīnīja uzvaru. Meitenes ieguvušas ceļazīmi dalībai ISF Pasaules skolu čempionātā pludmales volejbolā, kurš norisināsies no 4. līdz 11.maijam (2021.gads) Izraēlā.