ReTV piesaka jaunu svētdienas vakara šovu “Nobriedis vakars ar Jāni Rozīti”

Atpakaļ

Latvija kļūst par vēl vienu vakara šovu bagātāka – līdzās Renāram Zeltiņam un Jānim Skutelim ir gatavs stāties Jānis Rozītis ar svētdienas vakara šovu “Nobriedris vakars ar Jāni Rozīti”. Pirmizrāde kanālā ReTV jau šo svētdien.

Baiba Sipeniece-Gavare, Ozols, Liene Šomase, Sanda Dejus, Aldis Kalniņš ir tikai daži, kuri piedalīsies pirmās sezonas raidījumos. Savukārt par muzikālo noformējumu raidījumos rūpēsies “Ballīšu orķestris”.

Raidījums veidots pēc ASV populārā “late-night talk show” jeb vēlā vakara sarunu šova formāta, sarunājoties ar sabiedrībā zināmiem un interesantiem viesiem, papildinot sarunas ar asprātīgiem uzdevumiem un viktorīnu, kurā tiek iesaistīti šova skatītāji klātienē.

Jānis Rozītis sevi vienlīdz labi pierādījis gan kā organizators, gan kā pieprasīts pasākumu vadītājs, producents, mūziķis, dzīves garšas meklētājs.

Šova “Nobriedis vakars ar Jāni Rozīti” pirmizrāde jau šo svētdien 22:00 kanālā ReTV un www.retv.lv.

Informāciju sagatavoja:

Andris Jurga

ReTV Publicitātes vadītājs

andris@retv.lv