Realizēts projekts “Vides labiekārtošana” Jaunklidzī

Atpakaļ

Esiet laipni aicināti baudīt mierpilnu atpūtu Strenču novada, Plāņu pagasta “Jaunklidzī”, kur sadarbībā ar biedrību “Lauku partnerība Ziemeļgauja”, LAD un SIA “Dumperi” ir realizēts LEADER projekts “Vides labiekārtošana”. Atrašanās vieta: https://waze.com/ul/hud4rd6r93

Vasaras un ūdens peldes sezona ir atklāta un publiski pieejama. Šobrīd ir izvietoti galdi ar krēsliem, ugunskura vieta, kur var atpūsties ar ģimeni vai draugiem. Ūdens līmenis vēl nav tik augsts, bet peldēties ir iespējams, ar laiku pamazām ūdens līmenis paaugstināsies.

Atpūtas vieta, kur var baudīt mieru, putnu balsis, atpūsties no ikdienas steigas, smelties dabas enerģiju un pozitīvas sajūtas. Baudām vasaru!

Tīna Ceplīte, projekta vadītāja

_____________________________________________________________________________________________________________________

Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm