Radošais bērnu rīts bibliotēkā

Atpakaļ

Sestdien, 19. oktobrī Strenču pilsētas bibliotēku piepildīja bērnu čalas, jo uz Radošo bērnu rītu ieradās kupls apmeklētāju pulciņš. Radošajā darbnīcā “Cepamrota” kopā ar Madaru un Uno no krāsainām “Colouraplast” granuliņām tapa ļoti skaistas  stikla vitrāžas rotiņas, ar kuru gatavošanu aizrāvās ne tikai bērni, bet arī mammas. Šī skaistā darbošanās ar krāsu spēlēm bērnus patiesi aizrāva un ieintriģēja – kāds būs gala rezultāts? Katra rota bija unikāls pārsteigums pašiem gatavotājiem un vecākiem.

Kamēr viena grupa gatavoja rotas, otra iepazinās un izmēģināja aktīvu darbošanos ar IGLU klučiem, kas arī ir visu bērnu prieks un aizrautība. Domājot par bezatlikumu ražošanu un zaļu vidi, 2015.gadā SIA PEPI RER, Baltijas lielākais polietilēna putu ražotājs izveidoja uzņēmumam inovatīvu produkts- IGLU klučus bērniem.

 “IGLU misija ir radīt produktu, kas stimulēs bērna fizisko un intelektuālo attīstību tā, lai bērns apmācības procesā to izbaudītu. IGLU ražo ne tikai rotaļu klučus, bet arī inventāru sportam, rehabilitācijai un fizioterapijai, ” raksta www.iglu.lv

Un kur tad vēl – mīklas, spēles, grāmatas un tikšanās ar draugiem!

Kopumā pasākums bija izdevies interesants un radoši aktīvs, dodoties mājup, ikviens dalībnieks saņēma dāvaniņu no bibliotēkas vadītājas Sarmītes par piedalīšanos pasākumā. Uz tikšanos nākamreiz!