Projekts “Vides labiekārtošana” Jaunklidzī

Atpakaļ

Strenču novada Plāņu pagasta Jaunklidzī zemnieku saimniecība “Vīcepi 1” sadarbībā ar biedrību “Lauku partnerība Ziemeļgauja”, Lauku atbalsta dienestu un SIA “Dumperi” realizēja LEADER projektu Nr. 19-09-AL12-A019.2201-000003 “Vides labiekārtošana”.

 

Projekta rezultāts paredz jaunu tūrisma infrastruktūru, kura būs pieejama Jaunklidža ciema un Strenču novada iedzīvotājiem, kā arī plašākai sabiedrībai. Tas ir jauns, mūsdienīgs, ilgtermiņa projekts. Publiska vieta, kur novada un citi iedzīvotāji varēs atpūsties.

Projekta ideja – iztīrītā, sakoptā vidē pie dīķa ikviens varēs kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Vasarā – peldoties, makšķerējot, pasēžot pie ugunskura, vai vienkārši palasīt grāmatu mierīgā lauku vidē. Ziemā – slidojot, protams, ievērojot drošību atrodoties uz ledus.  Projekta mērķis ir – radīt iespēju lauku dzīvesveida un atpūtas popularizēšanai Latvijas laukos. Attīstīt dzīvošanai labvēlīgu un ilgtspējīgu lauku teritoriju Plāņu pagastā, ar ērtu piekļūšanu, kā arī ūdens ņemšanas vietu ugunsdzēsēju vajadzībām.

Informē Tīna Cepīte, z/s “Vīcepi 1”