Projekts „SATIKŠANĀS MŪZIKĀ 2018” izsludina dalībnieku pieteikšanos

Atpakaļ

Ir sākusies pieteikšanās projektam „Satikšanās mūzikā”, kas no 19. līdz 26.augustam norisināsies Igates pilī. Projekta mākslinieciskā vadība šogad uzticēta dziedātājiem Antrai Stafeckai, Normundam Pauniņam un grupai „Otra puse”. Visi interesenti varēs pieteikties līdz 10.jūlijam, aizpildot anketu projekta mājaslapā.

Projekta laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves mākslas pamatus, vokālās nodarbības un meistarklases, mūzikas producēšanu un kompozīciju, aranžēšanu kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību. Projekts „Satikšanās mūzikā” norisināsies jau astoto gadu, un Latvijas 100.dzimšanas dienas gadā tas būs īpaši patriotiski, emocionāli, iedvesmojoši un ļoti muzikāli! Projektā viesosies arī Antras un Normunda skatuves kolēģi un labi draugi, kas dalīsies zināšanās ar projekta dalībniekiem, kā sagatavot un līdz skatītājiem „aiznest” muzikāli un mākslinieciski augstvērtīgu priekšnesumu un gatavo „produktu”. Tāpat dalībniekiem būs iespēja piedalīties kādas jaunas dziesmas tapšanā.

Projektā dalībniekiem būs iespēja muzicēt „dzīvajā” ar pavadošo sastāvu. Šīs nedēļas garumā tiks veidota jauna koncertprogramma, kad uz skatuves būs iespēja satikties Latvijas jaunajiem izpildītājiem un projekta dalībniekiem ar Latvijas šovbiznesa pazīstamākajiem pārstāvjiem.  Nedēļas laikā agūtais būs redzams projekta noslēguma koncertā 26.augustā Igates pilī, un tā būs kā atskaite par projekta laikā paveikto un piedzīvoto! Uz projekta noslēguma koncertu ir aicināts ikviens, un biļetes uz to varēs iegādāties turpat Igates pilī.

Tādēļ visi tie Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlas uzzināt ko jaunu par vokālo tehniku, stilu, vokālo kultūru un kuriem ir nodomi, kas ir saistīti ar mūziku un skatuvi, šogad ir aicināti piedalīties projektā – neatkarīgi no skatuviskās pieredzes, jo šis projekts var būt kā motivācija un stimuls arī uzsākt apgūt vokālu un mūzikas pamatus.

Kā rakstīts projekta himnā: „…un Tu vari, ja Tu arī sev, notici pats sev un Tu dari, ko Tu vari, sev! Uzticies pats sev!

„Šī ir arī tava iespēja! izbaudi muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru skaistajā Igates pilī, gūsti iedvesmo no māksliniekiem, mācies, pilnveidojies un uzzini kā sasniegt auditoriju un kļūt par Latvijas mūzikas personību!” aicina projekta mākslinieciskie vadītāji, uzsverot – pieteikties vajadzētu laikus, jo projektā vietu skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa meklējama: www.satiksanas.lv. Tālrunis informācijai +371 29131458

Vairāk informācijas:

Sandis Mohovikovs, projekta producents

Mob. tālr. 29131458; e-pasts: info@satiksanas.lv