Profesijas svētkos VUGD Vidzemes reģiona brigādes amatpersonām tiks pasniegti apbalvojumi

Atpakaļ

17. maijs – Ugunsdzēsēju un glābēju diena.

Atzīmējot Ugunsdzēsībai Latvijā 156.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde (VRB) pasniegs Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumus. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, apbalvojumi tiks svinīgi pasniegti dežūrmaiņas laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus.

Kopumā Vidzemes reģiona brigādes amatpersonām tiks pasniegti seši Iekšlietu ministrijas un 40 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” tiks apbalvotas septiņas amatpersonas, divām amatpersonām tiks piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, kā arī tiks pasniegti 15 VUGD Goda raksti un 16 VUGD Pateicības.

Apbalvojumus saņems arī Valkas daļas Strenču posteņa ugunsdzēsēji glābēji.

Ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstu tiks apbalvots:

  • seržants Armands Ārgalis, Valkas daļas Strenču posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs);
  • virsseržants Alans Zuza, Valkas daļas Strenču posteņa vada komandiera vietnieks.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Pateicība tiks izteikta:

  • kaprālim Kristiānam Kalniņam, Valkas daļas Strenču posteņa vada komandiera vietniekam;
  • kaprālim Jurim Silavam, Valkas daļas Strenču posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam).

VUGD ar lepnumu un gandarījumu sveic visus apbalvotos – paldies par Jūsu darbu!

Informē Sandra Vējiņa, VUGD