Prieks un sasniegumi LEDUS GLADIATOROS

Atpakaļ

Katru gadu ir iespēja piedalīties skolu slidošanas sacensībās “Ledus Gladiatori”. Katru sezonu šīs sacensības pulcē ap 1000 dalībniekiem no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm, un  tās ir  lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatoru” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus, kā arī lieliski pavadīt laiku visiem kopā. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatoru” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus.

Šajā mācību gadā no mūsu skolas dalībai sacensībās pieteicās 5. un 6. klases komandas.

4.martā ,,Ledus Gladiatoru ” cīņā devās 5.klases komanda ( tā tika stiprināta ar diviem 4. klases puišiem). Cīnoties ar uztraukumu, šķēršļiem, sekundēm , savu lielisko līdzjutēju atbalstīti, 5.klases skolēni ieguva 3.vietu Vidzemes reģionā!!!

5.martā savas sacensības aizvadīja 6.klases komanda. Un iekļuva olimpiskajā sešiniekā, iegūstot 6.vietu Vidzemes reģionā!!!

Gan 5., gan 6.klases divīzijā startēja 14 komandas. Lepojamies ar mūsu jauniešiem!!! Paldies ģimenēm ( īpaši Adriana mammai ) un skolai par iespēju piedalīties!

5.klases audzinātāja Laila Pāvuliņa