Piesakies ideju konkursam ”Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021”!

Atpakaļ

Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (turpmāk: VNF JIL) rīko ikgadējo projekta konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021”, ar iespēju pieteikt idejas kuru īstenošanai nepieciešams finansējums.

Projektu konkursa nolikumu atradīsi šeit: Nolikums

Šī gada ideju konkursa mērķis ir finansēt jauniešu idejas. Tie var būt pasākumi, kopīga vides projekta izstrāde, informācijas kampaņas, kultūras vakari,  diskusijas un citas aktivitātes. Projektu konkursā vienas idejas finansējums ir no 50EUR līdz 1000EUR, kopējais konkursa budžets ir 2500EUR

Idejas iesniegšana projektu konkursā ir lieliska iespēja jauniešiem gūt finansējumu, lai īstenotu kādu savu iniciatīvu Valmieras un tās apkārtējos novados (Beverīnas, Burtnieku, Strenču, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu). Mēs, VNF JIL jaunieši, labprāt popularizētu šo iespēju un palīdzētu jauniešiem ideju ģenerēšanas procesā.

Samanta Lapinska,

Valmieras novada fonda,

Jauniešu ideju laboratorijas,

Ideju konkursa “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021” koordinatore, Tel. nr.: 26537123

E-pasts: laboratorija@vnf.lv