Piedalies aizraujošā akcijā un iepazīsti Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātu!

Atpakaļ

Pavasarī jau sākušās un līdz pat augusta izskaņai turpinās Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Ceļotāju dienas 2021, kuru ietvaros ceļotāji aicināti iepazīt dabas un kultūrvēstures mantojumu Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā. Apmeklē tādas vietas kā Sedas purvs, Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrs, Skaņākalna dabas parks, Vīsraga dabas taka, Lielezera dabas taka u.c.

Akcijas noteikumi – saņem apceļošanas akcijas bukletu (pieejami TIC, kā arī www.daba.gov.lv), apmeklē visus bukletā norādītos tūrisma informācijas punktus, sakrāj zīmodziņus un piedalies balvu izlozē! Lai būtu drošs, ka zīmodziņu varēsi saņemt, iepriekš piesakies!

Akcijas bukletu un zīmodziņu iespējams saņemt arī Strenču novada tūrisma informācijas centrā. Ja vēlies tos saņemt sestdienā vai svētdienā, lūgums pieteikties vismaz dienu iepriekš pa tālruni 64715667!

Ceļošanas akciju organizē Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar vietējām pašvaldībām.