Paviesojies Vidzemē, iesaisties ceļošanas akcijā “Apceļo Via Hanseatica!” un laimē ceļojumu

No š. g. 1. jūnija līdz 1. oktobrim ikviens interesents aicināts piedalīties ceļošanas akcijā ‘’Apceļo Via Hanseatica!’’, lai iepazītu pārrobežu tūrisma maršruta Via Hanseatica tūrisma objektus un piedāvājumu Vidzemē.

Ceļošanas akciju organizē Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Amatas, Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Kocēnu, Pārgaujas, Raunas, Strenču novadu un Valmieras pilsētas pašvaldībām un ceļošanas akcijā iesaistītajiem tūrisma uzņēmējiem. Akcijas dalībniekiem būs iespēja apmeklēt svētkus un svinības vairāku pašvaldību teritorijās, viesoties dabas un kultūrvēstures objektos, kā arī iepazīt Vidzemes uzņēmumu saimniekus.

Vairāk šeit: Apcelo ViaHanseatica akcija