Pasaules tūrisma diena 2020

Atpakaļ

Pavisam nesen atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām “Sabiedrība ar dvēseli 2020” iedzīvotāju grupas “Strenču slimnīcas kultūrvēsturisko vērtību glabātāji” projekta “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca – novada kultūrvēsturiskais mantojums un tūrisma piesaistes objekts” ietvaros tapuši 2 vēsturisko fotogrāfiju stendi, kas uzstādīti VSIA Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas teritorijā un papildina pagājušā gada izskaņā izveidoto vēsturisko fotogrāfiju brīvdabas ekspozīciju “Divi gadsimti vienotā rakursā”. Ekspozīcijā apskatāms 20. gadsimta izcilā Strenču fotogrāfa Dāvja Spundes foto materiāls. Ekspozīcija oriģināla ar to, ka fotoattēli ar tajā attēloto seno pilsētvidi, kas izvietoti uz metāla stendiem, ir vērsti tā, lai šo pašu ainavu varētu apskatīt mūsdienās un salīdzināt.

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, svētdien, 27. septembrī, Strenču novada tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina kopīgi izstaigāt un apskatīt papildināto maršrutu. Pastaigas sākums pie Strenču novada TIC plkst. 11.00, pastaigas garums ~4km.

Maršrutu iespējams izstaigāt arī individuāli. Digitālo karti meklē šeit, karti drukāšanai šeit vai saņem to Strenču novada TIC.