Paldies! Paldies! Paldies!

Atpakaļ

Vispirms jau paldies grupai Carnival Youth, ka noticēja mums un uzticēja noorganizēt gana liela mēroga koncertu Strenčos. Vislielākais paldies grupas menedžerei Gunai Zučikai un Martinam Rozem, jo viņi pacieta mūsu telefona zvanus un e -pastus, lai noskaidrotu tehniskas, sadzīviskas un visādas citādas lietas.

Zemessardzes 22.bataljona zemessargi – jūs esat tie, bez kuriem Strenčos vairs nevar notikt neviens pasākums. Esam priecīgi un pateicīgi par Jūsu darbu, rūpējoties, lai tiktu ievērota sabiedriskā kārtība. Arī Strenču novada pašvaldības policija ir mums liels palīgs, tādēļ uz tikšanos nākamajos svētkos!

Strenču novada Kultūras centra darbinieki un saimnieciskās nodaļas darbinieki – visi, visi, kuri bijāt iesaistīti gan skatuves būvēšanā, gan apkārtnes sakopšanā, sakām jums LIELU, LIELU PALDIES!

Foto: Santa Sinka

 

                                                                                        Strenču novada Kultūras centrs.