Notiks II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa fināls

Atpakaļ

2019. gada 11. maijā plkst. 12.00 Mārupes kultūras namā norisināsies II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa II kārta – Fināls, kurā tiks noskaidroti labākie ansambļi trīs kategorijās – mazās vokālās grupas, ansambļi ar dalībnieku skaitu no 7 līdz 12 dziedātājām un pusprofesionālie vokālie ansambļi.

Konkursa I kārtā piedalījās 64 sieviešu vokālie ansambļi no visas Latvijas. Savukārt konkursa finālam, kas notiks Mārupes kultūras namā, izvirzīti 15 ansambļi no Apes, Bauskas, Bērzgales, Klintaines, Kuldīgas, Ķekavas, Lēdmanes, Mazsalacas, Mārupes, Ogresgala, Olaines, Ozolniekiem, Strenčiem, Tomes un Višķiem.

Vokālo ansambļu sniegumu 11. maijā vērtēs: Latvijas Radio kora mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava; diriģents, vokālā ansambļa Harmonija Rīgai” mākslinieciskais vadītājs Ārijs Šķepasts; komponiste, Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu kora Spīgo” mākslinieciskā vadītāja Līga –Celma-Kursiete; Latvijas Nacionālā kultūras centra koru un vokālo ansambļu eksperts Lauris Goss; Pierīgas koru apriņķa virsdiriģents, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studentu kora un koru Maska” un Pa saulei” mākslinieciskais vadītājs Jānis Ozols.

Pirms rezultātu paziņošanas ar muzikālu priekšnesumu klātesošos priecēs vokālā grupā Latvian Voices”. Ieeja konkursā ikvienam interesentam bez maksas.

II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs un biedrība „Latvijas Vokālo ansambļu asociācija”.

Plašāka informācija:

Linda Ertmane

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijas Nacionālais kultūras centrs

67228985; 29181396

Linda.Ertmane@lnkc.gov.lv

www.lnkc.gov.lv