Noslēdzies projekts “Brīvā laika aktivitāšu papildināšana Sedas pilsētā”

Atpakaļ

Lai nodrošinātu saturīgas un aktīvas Sedas pilsētas bērnu un jauniešu ikdienas brīvā laika aktivitātes, tika iegādāts galda futbols, novuss, gaisa hokejs, galda hokejs un mini biljards, kas no septembra beigām ir pieejami telpā līdzās Sedas pilsētas bibliotēkai.

Pagājušajā nedēļā tika pabeigti pludmales volejbola laukuma ierīkošanas darbi teritorijā aiz Strenču novada vidusskolas Sedas filiāles. Laukums ir ticis aprīkots ar atbilstošu pludmales volejbola laukuma inventāru. Sagaidot silto laiku, Sedas iedzīvotājiem būs lieliska iespēja savā brīvajā laikā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm.

Projekta izmaksas sastāda: EUR 1615,30 ELFLA atbalsts un EUR 179,48 pašvaldības ieguldījums, EUR 390,31 pašvaldības papildu finansējums.

 

Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Projekta vadītājas asistente

Madara Ribozola