Nika un Marta iemēģina Gaujas ūdeņus

Atpakaļ

Gatavojoties 23. Gaujas plostnieku svētkiem, šodien Strenčos ciemojās suņu meitenes Nika un Marta. Nelielā treniņā tika iemēģināts Gaujas ūdens un izzināta gultne peldvietā, lai nākošo sestdien, 1. augustā Plostnieku svētku viesiem rādītu savas profesionālās prasmes un paklausību saimniecei. Ņūfaundlendietes Nikas un Noričas terjera Martas saimniece un trenere ir kinoloģe – instruktore Ingūna Tihomirova. “Īstens suņu pazinējs un draugs, kas prot darīt brīnuma lietas,” tā par viņu raksta medijos.

Lai satiktu Niku, Martu, viņu treneri Ingūnu un kanisterapijas entuziasti un brīvprātīgo Līgu Bujāni, kā arī redzētu, ko viņas prot, jādodas uz Plostnieku svētkiem 1. augustā Strenčos, kad plkst. 14.00 Gaujmalā, pie lielās peldētavas Nika rādīs savas prasmes.