Nacionālā Skaļās lasīšanas sacensība turpinās

Atpakaļ

Daudzas aktivitātes tiek atceltas vai pārceltas, bet “Skaļās lasīšanas” sacensības notiek.

Piedaloties Skaļās lasīšanas sacensībās, skolēniem tiek dota brīnišķīga iespēja kļūt par lasīšanas čempionu un konkurēt vietējā, reģionālā un varbūt pat valsts līmenī. Valsts fināls šogad plānots 25. septembrī Gaismas pilī, tā laikā tiks izraudzīts valsts lasīšanas čempions. Šogad iespēja dalībai konkursā dota 5. klasei.

Strenču pamatskolas skolēni, sadarbībā ar Strenču pilsētas bibliotēku, šajā konkursā piedalās jau trešo gadu. Šogad Skaļās lasīšanas sacensības atlase reģionālajam finālam notika 28. aprīlī Strenču pilsētas bibliotēkā. Piedalījās 8 labākie lasītāji no mūsu skolas 5. klases: Evita Smirnova, Jasmīne Jirgensone, Luīze Amanta Āboltiņa, Alise Delviņa,  Annija Kondratjeva, Alise Jeremejeva, Gabriela Līga Puksta, Karlīna Nīmane.

Sagatavoties meitenēm palīdzēja latviešu valodas un literatūras skolotāja Lāsma Vāvere.

Lasīšanai skolēni bija izvēlējušies saistošus fragmentus no dažādām interesantām grāmatām. Dalībnieki bija gatavojušies ļoti nopietni, un bija apņēmības pilni parādīt savu labāko sniegumu.

Konkurence bija ļoti spēcīga un gala rezultātu pieņemt bija grūti. Skaļās lasīšanas sacensībās reģionālajā finālā mūsu skolu pārstāvēs Alise Delviņa, Evita Smirnova un Luīze Amanta Āboltiņa. Tagad meitenēm jānofilmē 3 minūšu video un jāiesūta  žūrijas vērtējumam reģiona koordinatorei Unai.

Lai veicas, turam īkšķus!

Paldies skolēniem par iesaistīšanos Skaļās lasīšanas sacensībā, skolai un skolotājai paldies par ieinteresētību un atbalstu!