Mūsu svētki Latvijai

Atpakaļ

Sagaidot mūsu Latvijas svētkus maijā, zīmējām un krāsojam, gatavojām priekšnesumus klašu koncertiem gan klātienē, gan spēlējām skaņdarbus attālināti, klājām baltu galdautu un gatavojām svētku našķus, veidojām apsveikuma kartiņas un svētku video digitālajā vidē, veidojām Latvijas kontūru programmēšanas valodā, meklēja atbildes uz jautājumiem “Ko es zinu par Latviju?”, skandējām tautasdziesmas un dzeju par mūsu zemes skaistumu, kopīgi dziedājām Latvijas himnu un Renāra Kaupera “‘Mana dziesma”, baudījām mūsu mammu cepto maizīti ar medu, podiņos sējām samteņu sēkliņas Latvijas vasarai, atkārtojām mūsu valsts simbolus, skatījāmies latviešu kinofilmas un mēģinājām saprast, kas ir BRĪVĪBA, veidojām savu svētku saktu dažādās tehnikās, runājām par 4.maija nozīmi, Baltā galdauta tradīciju, klājām “virtuālo balto galdautu” ar mums pašlaik svarīgām vērtībām, skatījāmies koncertlekciju “Ceļojums apkārt pasaulei. Pasaka par Sprīdīti”.

Lai ko mēs darītu, svarīgs ir process ar mērķi – bagātināt sevi un savas vērtības, veidot savu apzināto piederību mūsu Latvijai.

Svētkos kopā ar jums un katrs savā ģimenē. Tava skola.