“Mūsu Novada Vēstīm” – 100. numurs!

Atpakaļ

Nepastāv vienota un vispāratzīta laika definīcija. Bet laiks iet… Un visu laiku tikai uz priekšu. Ir labi, ka mūsu straujajā un digitalizētajā laikmetā vēl pastāv un paliek vēsturei arī rakstītais vārds. Reizē ar Latvijas simtgadi, novembrī simto izdevumu sagaidījis arī informātīvais izdevums “Mūsu Novada Vēstis”. Informatīvā izdevuma 100 numuros atspoguļota novada vēsture, attīstība un izaugsme deviņu gadu garumā.

Novembra izdevumā lasiet:

  • Pasniegti simtgades apbalvojumi;
  • Novada domes ziņas;
  • Aktualitātes Strenču novada vidusskolā;
  • Par 100 darbi Latvijai aktivitātēm;
  • Novadam. Latvijai. Simtgadei;
  • Turpinām iepazīstināt ar Sedas vēstures dokumentālajām liecībām;
  • Biedrības “Glābiet bērnus!” jaunākā informācija;
  • Pasākumu un notikumu kalendārs;
  • Dzimtsarakstu nodaļas informācija;
  • Fotostāsts.

Izdevums drīzumā nonāks Jūsu pastkastītēs!