“Melo`dia” lieliski startē vokālo ansambļu konkursā

Atpakaļ

Šodien Valkā notika II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkurss, kurā piedalījās arī mūsu meitenes – Strenču novada Kultūras centra vokālais ansamblis “Melo`dia” Leldes Porukas vadībā. Meiteņu emocijas lasāmas ansambļa Facebook profilā: “Šī diena bija īpaša. Īpaša ar to, ka šodien bija neierasti liels uztraukums. Šodien norisinājās “II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa I kārta”, Valkā. Kopā 11 kolektīvi no dažnedažādākajām vietām- Sēlpils, Dzelzavas, Ķekavas, Rankas, Valmieras u.c. visi kolektīvi bija burvīgi, lieliski un spēcīgi…Arī mēs tur bijām… Mēs bijām ļoti satrauktas, bet dziedājām no sirds…
Rezultāts bija mums milzīgs pārsteigums – Augstākā pakāpe, 45,67 punkti!
Esam priecīgas. Paldies visiem, kuri mūs atbalstīja…un, kas zin-varbūt tiksimies finālā!”

Apsveicam un lepojamies! Uz tikšanos jaukos koncertos!